About us

“BİRKUDO Bilişim Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti., 2007 yılında bilişim teknolojilerindeki yatırımları etüt etmek ve işletmelerin düşük maliyet ve en yüksek verimlilikle çalışmalarını sağlayacak olan yenilikçi teknolojik ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmak için kurulmuştur.

Günümüzün şartlarında firmalar genellikle ya kontrolsüz büyümekte ve kontrolsüzlüğün gittikçe büyüyen riskini üstlenmekte ya da sağlıklı büyüme için gerekli yenilikçi teknolojik yatırım adımlarını zamanında atamamaktadır ki bu da işletmelerimizin zaman içinde güçlü oldukları pozisyonlarını kaybetmelerine neden olmaktadır.

BİRKUDO, müşterilerinin insan, zaman ve araç kaynaklarını daha verimli kullanmalarına yardımcı olmak amacıyla ARVENTO Araç Takip Sistemlerinin Kurumsal İş Ortaklığını başarıyla yürütmektedir. BİRKUDOARVENTO Araç Takip Kiralama ve Satış hizmetlerini kısa dönemli veya uzun dönemli sözleşmelerle kurumsal veya bireysel tüm müşterilerine sağlayabilmektedir.

BİRKUDO, güçlü ve kalıcı gelişimlerin ancak hep birlikte inanarak ve kenetlenerek gerçekleşebileceğine inanır. 
Sizi de BİRKUDO ‘dan faydalanmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla...

1 Year Warranty – Extended throughout the subscription period

In addition to 1 year warranty period, indefinite software and device warranty continues as long as subscription period.

Local Technical Service

Specialized technical after sales services of Arvento are always with you during the device installation and later for all your maintenance and technical service needs under warranty.

Customer Center Support

Arvento's customer services team is always at your service to answer your questions and to support you.